Predávajte vaše hand-made výrobky aj v tejto dobe.
Tu je Váš 72 hodinový prístup k reportu, ktorý doteraz nebol zverejnený.

Naučte sa ako predávať vaše hand-made výrobky online a tak, aby boli predané ešte skôr, ako ich vyrobíte.

Ide to. Len si treba nastaviť správne "vstupné premenné", veriť si a makať na sebe. 

Je vôbec možné uživiť sa v dnešnej dobe predajom svojich hand-made výrobkov?

Áno, je.  A denne mi to potvrdzujú mnohé úspešné hand-made tvorilky.  Staňte sa značkou, vybudujte si svoje meno a majte takých zákazníkov, ktorí budú na vašu novú kolekciu netrpezlivo čakať. A presne to je podstatou kurzu, ktorý som vytvorila špeciálne pre hand-made tvorilky. Tento kurz som zatiaľ zdieľala len s uzavretou skupinou VIP zákazníčok. Pozrite si, čo o kurze napísali:

Anka , Kurz Žijem svoj hand-made sen, ktorého som účastníkom patrí k najprepracovanejšiemu kurzu . Neskutočne ma baví. Výborné rady ,odovzdávanie skúseností, má to šťavu a dynamiku. Zadané úlohy riešim s nasadením, páčia sa mi živé vstupy-tvoje prednášky. Naše spoločné piatky ,to sú motivujúce a inšpirujúce momenty. Kurz má hlavu a pätu. Ako Ty si veľmi dobrá lektorka máš to v sebe, to je dar. Smejú sa Ti oči a keď rozprávaš je to veľmi uveriteľné a autentické. Som bohovsky rada ,ze si ma oslovila a dala mi možnosť byt v tomto kurze.
Zdenka BakičováSoaps & Cosmetics
Ako účastníčka práve prebiehajúceho Ankinho kurzu „Žijem svoj hand-made sen“, napriek tomu že je ešte len v prvej polovici, už informácie ale i praktické rady, skúsenosti, konzultácie i online stretnutia mi priniesli mnohé nové pohľady, rady, usmernenia a otvárajú mi naozaj nové, do teraz nepoznané dvere do sveta online marketingu a biznisu. S týmto zámerom som sa aj na kurz prihlásila, nakoľko viem, že sa potrebujem v tejto oblasti posunúť. Napriek tomu že už 9 rokov sa hand-made prácou živím, ale viac-menej osobným predajom, v tejto online oblasti je pre mňa presadiť svoju značku „Svetlo Ženy“ dosť problém. Pevne verím, že je to ale minulosť a týmto kurzom aj u mňa nastane výrazná zmena a posun. Určite tento kurz vrelo odporúčam.
Janka BálintováSvetlo ženy
Keď som do tohto kurzu vstupovala, vyrábala som hand made šperky už 7 rokov a myslela som si, že toho už viem dosť. Že si možno len doplním pár drobností. Ako veľmi som sa mýlila 😉 Naučila som sa tu mnoho vecí od marketingu po fotenie. Ale najdôležitejšie je, že som "musela" klásť otázky sama sebe. A pozrieť sa pravde do očí. A keď sa mi nepáčilo, čo som zistila, pýtať sa, čo ďalej. Ako to spraviť inak, lepšie, efektívnejšie. V zodpovední týchto otázok mi kurz veľmi pomohol. A ja už teraz viem, že to boli fantasticky investované peniaze a že som sa pohla vpred míľovými krokmi. Ďakujem, že som mala tú možnosť a nemusela ešte dlhé roky všetko skúšať sama metódou pokus - omyl.
Janka Rybka KováčováSvet kameňov a zdravia
Kurz Žijem svoj hand- made sen, ktorého som práve súčasťou, mi dáva to, čo som už dávno hľadala. Ako samouk to bolo pre mňa veľmi ťažké. Za pomoci pani Anky už viem ako si správne vypočítať cenu pre daný môj hand-made výrobok. Ako ho pekne odprezentovať, aby sa čo najlepšie predal. Každým dňom získavam stále nové a nové informácie od skúsenej a úspešnej žienky. Pre mňa je celý tento kurz samé ,,Wau,, a ,,Aha,, .Super rady a názory, ktoré má zakaždým posúvajú bližšie splniť si môj sen.
Mária StruhárováJewelry by Mary

Naučíte sa ako sa ozaj živiť tým, čo vás baví. Ako si nastaviť ceny a mať svojich nadšených zákazníkov. Ako si vytvoriť značku, ktorú budú poznať nielen u nás, ale pokojne aj v zahraničí.

Hovoríte si: áno, toto chcem? Chcete sa konečne naplno venovať tomu, čo vás baví? Poďte do akcie. Prvým krokom je nastaviť si správne svoje vstupné premenné. Naučte sa prezentovať sa ako profesionál. Zistite, ako fungujú sociálne siete a ako môžete aj vaše výrobky predávať:
- ešte skôr než ich vyrobíte
- bez vlastnej webovej stránky
- bez nákladov na reklamu

Ale pozor. Tento kurz nie je vhodný pre každú hand-made tvorilku. Ak nie ste ochotné ísť do akcie a pracovať na sebe v kurze naplno, meniť svoje myslenie a zaužívaný stereotyp, nie je tento kurz pre vás.  10 hand-made tvoriliek ktoré na sebe chcú ozaj PRACOVAŤ.

Cena tohto kurzu je zatiaľ veľmi výhodná, nakoľko kurz je v predpredaji a spustím ho 7. januára 2021. Jeho bežná cena v základnej verzii bude 399,- eur.

Keď skončí táto akcia, cena bude nenávratne preč.
Môžete sa rozhodnúť. Ísť po doterajšej ceste a skúšať, či sa náhodou niečo podarí, alebo absolvovať kurz, ktorý vám prinesie potrebné know-how a behom pár týždňov si na seba zarobí a vás posunie obrovskými krokmi vpred.

Lebo toto je ozaj investícia do svojho podnikania a do svojho rozvoja, ktorá sa vám vráti behom pár týždňov. A čo viac, nie je to len "bežný kurz". Budem s vami v dennom kontakte a poradím vás s konkrétnymi problémami a získate tak hneď spätnú väzbu. (A len pre porovnanie, cena hodinovej konzultácie vychádza bežne okolo 100,- eur). Žiadne pokusy a omyly a prešľapovanie na mieste. Ale ozaj akčný kurz, ktorý vám dá úplne iný pohľad na váš doterajší predaj a podnikanie.

Jediný kurz na slovenskom a českom trhu na ktorom sa naučíte všetko to, čo potrebujete, aby ste sa stali profesionálnou hand-made tvorilkou, ktorej produkty sa predajú ešte skôr, než ich vyrobí.