AKO ZÍSKAŤ NADŠENÉHO ZÁKAZNÍKA

...ktorý bude vaše výrobky milovať a rád vám zaplatí aj násobne vyššiu cenu za vaše výrobky v porovnaní s konkurenciou.

Máte málo zákazníkov? Zdá sa vašim zákazníkom cena vašich hand-made produktov vysoká? Trápite sa nad tým, prečo vaši zákazníci nevedia oceniť kvalitu a originálnosť vašich skvelých výrobkov?

Za posledných pár rokov som sa stretla s mnohými šikovnými hand-made tvorilkami a viac ako 90% z nich riešila "cenu" a "zákazníkov".
Faktom je, že keď máte "vyššie" ceny, nemáte toľko zákazníkov. Faktom však zostáva aj skutočnosť, že 10% ostatných hand-made tvoriliek, má často až 3-ojnásobne vyššie ceny v porovnaní s vašimi a pritom nestíhajú objednávky...

A teraz by som sa vás rada spýtala, aké by to bolo, ak by ste vedeli:
» pritiahnuť si takých zákazníkov, ktorí budú vaše výrobky milovať a radi vám za ne zaplatia?
» stanoviť si takú cenu, ktorá by vám nielen pokryla náklady, ale aj prinášala zisk?
» ako spolu súvisí zákazník a cena a ako vám tento fakt môže zvýšiť vaše zisky z predaja až o 50%?

Znamenalo by to, že by ste zarábali viac, trávili menej času zháňaním zákazníkov a viac si užívali tvorby a voľného času? Áno, je to možné!

A to je dôvod, prečo vznikol e-book
AKO ZÍSKAŤ NADŠENÉHO ZÁKAZNÍKA
(
a zarábať predajom hand-made až o 50% viac).

Vždy ma zabolí pri srdci, keď vidím ako sa šikovná hand-made tvorilka trápi nad slabými tržbami a nezáujmom zákazníkov. E-book A preto by som vám rada predala svoj osobný návod, ako získať nadšeného zákazníka. 

Je praktická brožúrka, ktorá pomohla už nejednej hand-made tvorilke nájsť si zákazníkov, ktorí jej produkty radi a opakovane nakupujú.Popisuje presný postup ako si určiť svojho zákazníka, vyselektovať sa zo šedého priemeru a stanoviť si adekvátne tomu aj ceny.

Lebo zákazník a cena spolu veľmi úzko súvisia. A v tejto brožúrke vám tieto súvislosti ukážem. Súčaťou brožúžky je praktický check-list, pomocou ktorého vás budem sprevádzať krok po kroku a presne vám ukážem, ako postupovať, aby ste si už dnes začali priťahovať zákazníkov, ktorí budú vaše produkty milovať.

A na záver vám na praktickom príklade ukážem, ako si aj vy určíte vášho zákazníka, ktorý bude z vašich produktov nadšený a bude vás aj rád odporúčať ďalej.

E-book Ako získať nadšeného zákazníka obsahuje 12 strán, na ktorých sa nájdete:

» vysvetlenie, prečo je dôležité poznať vášho nadšeného zákazníka
» súvislosti, ako vám takýto zákazník môže priniesť až o 50% vyššie tržby 
» podrobný návod ako "nájsť" vášho nadšeného zákazníka
» konkrétne príklady z praxe

Súčasťou ebooku je:
» praktický check-list s otázkami a príkladmi
» praktický checklist vo formáte Word ako bonus

A najmä, po preštudovaní a vyplnení check-listu budete vedieť:

» kto je váš zákazník, pre koho chcete vaše výrobky tvoriť
» začnete inak premýšľať o cene za vaše výrobky
» vaše tržby začnú rásť 
» bude vám zostávať viac času na kreativitu alebo relax
» vyhnete sa zbytočnej "tvorbe na sklad"
» budete čoraz menej počúvať "že ste drahí"

Stavím sa, že informácie v tomto e-booku predstihnú vaše očakávania!

Všetko, o čom sa tu dozviete som si vyskúšala na "vlastnej koži" a návod si v praxi overili už desiatky hand-made tvoriliek. 

Ukážem vám krok za krokom, čo treba spraviť, ako si stanoviť svojho ideálneho zákazníka a ako sa z neho stane nadšený zákazník. Na konkrétnych príkladoch vysvetlím princíp, prečo to tak funguje. A okrem toho dostanete praktický check-list ako bonus vo formáte Word (ktorý pomohol nielen mne a ktorý používajú aj iné úspešné hand-made tvorilky) a vďaka ktorému môžete behom pár minút nájsť vášho nádšeného zákazníka (a začať zarábať viac)...

Neoberajte sa viac o vašich nadšených
zákazníkov a o väčšie tržby!

Vážne... Nerobte to. 

Prečo naďalej strácať čas "strieľaním naslepo", kedy sa snažíte vyrábať vaše produkty tak, aby ste sa zavďačili "všetkým"? Prečo prichádzať o vyššie zisky? A na dôvažok byť unavení z večného vysvetľovania a obhajovania vašich cien...

Skutočnosťou zostáva, že nájsť nadšeného zákazníka je alfou a omegou každého úspešného obchodu, nielen v oblasti hand-made.

Tento e-book vám behom pár minút dokáže "nájsť" zákazníka, ktorý si bude vaše výrobky rád kupovať a ochotne za ne zaplatí aj vyššiu cenu. A na dôvažok vás rád odporučí ďalej.  

AKO NÁJSŤ NADŠENÉHO ZÁKAZNÍKA je e-book z praxe, v ktorom idem priamo k jadru veci. Praktický check-list vám pomôže spraviť všetko maximálne efektívne. 

A cena za všetky tieto informácie? Len 19,95 eur  (vrátane DPH).

Len za 19,95 eur vrátane DPH

Keď sa na to pozrieme z druhej stránky, môžete si za túto sumu môžete kúpiť dve menu u McDonald´s alebo...

...nájsť vašich ideálnych zákazníkov, následne ich premeniť na vašich nadšených zákazníkov, ktorí budú u vás opakovanie nakupovať a zvyšovať vám tak váš zisk.

Tento e-book vám skráti vašu cestu hľadania, dá vám iný pohľad na cenotvorbu a vy tak v konečnom dôsledku budete zarábať viac ale s menšou námahou

V podnikaní je to vo veľkej miere o ziskoch. Ak nie sú, začínajú problémy. Lenže zisky prinášajú zákazníci. Tí správni zákazníci, ktorí milujú vaše výrobky.

Ideálnym zákazníkom totiž začína celý váš proces tvorby a následného predaja. Zvýšte počet vašich nadšených zákazníkov a rapídne zvýšite aj vaše zisky.

Rozhodnutie je teraz na vás:

Ak chcete získať prístup k e-booku, kliknite na tlačidlo nižšie a vyplňte zopár údajov. 

Pri výbere platby on-line bude e-book behom pár minút vo vašej e-mailovej schránke.