KROK ③: doplňte a dokončite vašu objednávku...
70%

Posledný krok, ktorý spraví veľký rozdiel!

Často vidím u mnohých začínajúcich hand-made tvoriliek presne tie isté chyby, ktoré som v mojich začiatkoch robila aj ja. A keby som mala všetko to know-how, ktoré mám teraz a nemusela som si toľko krát nabiť nos... Koľko času a zbytočne vynaloženej energie, o peniazoch ani nehovoriac, som si len mohla ušetriť, keby som vedela, čo robiť, ako si čo nastaviť a do čoho sa rozhodne nepúšťať!

A čo som sa za desať rokov v oblasti predaja hand-made naučila?

Tak za prvé, nikdy nevyrábam tak, že uvidíme, pre koho to bude! Výrobu a následný predaj nenechávam náhode, ale postupujem podľa už časom overených krokov, ktoré fungujú...

Vaše obchody neporastú dokiaľ sa nenaučíte čo robiť a naopak, čo nerobiť. Skrátka mať to potrebné know-how. To je jednoducho fakt.

Je treba sa naučiť ako výrobky predávať tak, aby si ich zákazník chcel kúpiť. Ba čo viac, aby po nich túžil, chcel ich mať. Kvalitný, s láskou ručne vyrobený výrobok, ktorý prináša aj pridanú hodnotu je základným predpokladom pre získanie klienta, z ktorého sa následne stane váš nadšený zákazník,... ALE len vtedy ak máte dobre poskladané jednotlivé kroky, ktoré vedú k úspechu

Preto by som sa rada spýtala:

Aké by to bolo, ak by som vám dala k dispozícií moje 10+ ročné know-how z oblasti predaja hand-made, ktoré by pomohli naštartovať váš hand-made predaj a vyhnúť sa zbytočným chybám, ktoré vás v rozvoji brzdia?

Keď vidím talendované hand-made tvorilky, ako z nich vyprcháva prvotné nadšenie, lebo ich výrobky sa nepredávajú a z ich počiatočnej radosti z tvorby rýchlo ubúda, až svoju tvorbu zatvoria do krabice a uložia do tmavého kúta v komore, je mi vždy smutno. A vždy mi pripomenú seba v mojich začiatkoch, kedy som tvorbu a aj môj obchodík chcela povesiť na klinec...

A práve preto som spísala tento Manuál úspešnej hand-made tvorilky, v ktorom som zachytila moje know-how z oblasti predaja hand-made. Nie je to žiadna teória, ale príklady z praxe, ktoré fungovali a fungujú...

E-book Manuál úspešnej hand-made tvorilky má 90 strán a popisuje najpálčivejšie témy, ktoré rieši viac ako 90% hand-made tvoriliek. Od stanovenia si zákazníka, cez pridanú hodnotu, formy predajanepríjemných zákazníkov. Vďaka týmto informáciám sa vyhnete zbytočným chybám a rýchlejšie naštartujete váš ozaj ziskový predaj.

Nepúšťajte sa do podnikania v oblasti hand-made bez Manuálu pre úspešné hand-made tvorilky!

Vážne. Zabudnite na "naháňanie zákazníkov" a vymýšľanie zľavových akcií len preto, že potrebujete predávať. Spravte hrubú čiaru za vašou doterajšou neúspešnou alebo málo úspešnou kariérou hand-made tvorilky a začnite vaše hand-made produkty predávať a živiť sa tým, čo vás baví.

Pretože ste sa dostali až sem a hľadáte informácie, ktoré vám ozaj pomôžu, môžete tento e-book Manuál úspešnej hand-made tvorilky získať s 58% zľavou! (Akcia platí tu a teraz!)

Dovoľte mi poskytnúť vám moje know-how z oblasti predaja hand-made s viac ako 10-ročnými skúsenosťami.

Keď sa naučíte, ako si správne naceniť svoje výrobky, dať im pridanú hodnotu a stanoviť zákazníka, skĺbiť to s vhodnou formou predaja, budete aj vy žiť svoj hand-made sen.

Konkrétne informácie z praxe, vám pomôžu vyhnúť sa zbytočným chybámušetria vám nemalé výdavky, ktoré by ste mohli investovať napríklad do nákupu materiálu pre vašu tvorbu.

Teraz KLIKNITE TU a pridajte si tento e-book k vašej objednávke.

Váš e-book dostanete ihneď po dokončení objednávky.

Anka

PS: doplňte vašu objednávku o tento e-book teraz, alebo ho nechajte už raz navždy tak! Už nikdy nebude možné získať tento Manuál úspešnej hand-made tvorilky lacnejšie...

ŠPECIÁLNA AKCIA
len tu a teraz

Jednorazová 58% ZĽAVA.

Pridať k objednávke len za
148,80 62,49 eur

prázdne

prázdne

prázdne

prázdne

prázdne

Garancia vrátenia peňazí

S touto garanciou získavate bonus navyše. Ak produkty nesplnia vaše očakávania, nebudete mať pocit, že táto investícia sa vám vyplatí, napíšte mi a ja vám vrátim peniaze späť. Bez otázok a zbytočného naťahovania. Všetky informácie, všetko know-how z týchto e-bookov vám zostávajú aj naďalej.

Spýtajte sa sami seba: ako rýchlo by ste vedeli zarobiť na investíciu 148,80 62,49 eur do vášho hand-made podnikania, ak by ste vedeli čo robiť a čo nerobiť, skrátka ako úspešne podnikať v oblasti hand-made?

Len tu a teraz 58% ZĽAVA.