OBJEDNÁVKA

Vždy ma zabolí pri srdci, keď vidím okolo seba šikovné kreatívne a nadšené tvorilky, ako robia presne tie isté chyby, ktoré som robila aj ja. Ako si nevedia stanoviť cenu, naháňajú sa za "obchodmi", na konci ktorých ich však väčšinou čaká sklamanie a zistenie, že nielenže nič neutŕžili, ale sú o niečo viac v mínuse.

Načerpajte z mojich viac ako 10-ročných skúsenosti, za ktoré som zaplatila tvrdé školné života Nerobte zbytočne tie isté chyby ako ja a naučte sa, ako si stanoviť takú cenu, ktorá vás uživí a pritiahne tých správnych zákazníkov.  Žite aj Vy svoj hand-made sen, vyhnite sa zbytočným chybám a venujte viac času tomu, čo Vás baví. 

 

Prečo by e-book Ako si určiť cenu za svoje hand-made produkty nemal chýbať ani u Vás?

 • Viac ako 10 ročné skúsenosti v oblasti hand-made
  Načerpajte z mojich viac ako 10 ročných skúseností z oblasti predaja hand-made.
 • Vyhnete sa zbytočným a drahým chybám
  Nerobte zbytočne chyby, ktoré Vás oberajú o zisk.
 • Zistíte, ako vytvoriť pridanú hodnotu
  Čo robiť, aby ste Vaše výrobky predávali s väčším ziskom.
 • Rady a príklady zo života
  Praktické rady a príklady z reálnych situácií hand-made tvoriliek.

Získajte tento e-book Ako si určiť cenu za svoje hand-made produkty teraz za uvádzajúcucenu 19,90 eur.

VAŠU OBJEDNÁVKU VYPLŇTE TU:

Som presvedčená o tom, že Vám e-book Ako si určiť cenu za svoje hand-made produkty poskytne úplne iný uhol pohľadu na Vašu cenotvorbu a preto Vám dávam garanciu vrátenia peňazí do 14 dní od objednávky, ak by tomu tak nebolo.

Čo o tomto e-booku povedali jeho čitatelia?

Anka, je vidno, že máš životné skúsenosti s výrobou, cenotvorbou, aj s vrtochmi zákazníkov pri predaji. Ďakujem, za otvorenie očí pri cenotvorbe, lebo vyrábať niečo len preto, aby som niečo robila a nič z toho nemala sa nedá. Človeka to sklame a vezme to elán z tvorby, aj zo života. Základom pre pekný výrobok je nadšenie z tvorby, to musím potvrdiť. Teraz si prehodnotím moje ceny podľa Tvojich životných skúseností a myslím, že sa zmenia v môj prospech. Tvoja čitateľka Mária Terézia
Mária-Terézia Z.aktívna kreatívna dôchodkyňa
Najprv chcem vyzdvihnúť jedinečnosť textu, ktorý je obsiahnutý v tomto blogu. Tak pravdivý text o tvorení hand-made s rozumným vysvetlením, prečo má môj výrobok tak “vysokú” cenu, som nikdy nečítala. Ani neviete koľko aha-momentov som mala počas čítania tohto e-booku. Vďaka Vám som si uvedomila cenu mojej práce a zistila som, že si nevážim samej seba, teda resp. si nevážim vlastnej tvorby. Za toto zistenie sa Vám chcem z celého ❤️ poďakovať. Naštartovali ste ma a opäť som získala chuť tvoriť. Za túto chuť vďačím len a len Vám. Naďalej Vás budem sledovať a dozvedať sa tak, ako sa posúvať ďalej.
Miroslava Ch.študentka
Anka, e-book máš napísaný veľmi, veľmi dobre, stručne, zrozumiteľne, ľudsky, ide z toho úprimný záujem podať skúsenosti ďalej, ale je tam cítiť aj tvoja profesionalita a veľké skúsenosti v danej branži. I like.
Patrícia Krchňavámajiteľka Women`s support in finance, kouč, speaker