Prečo ostatní predávajú a vám sa stále nedarí?

Pozrite si tieto dva obrázky. Jeden a ten istý produkt.
Ktorý by ste si kúpili radšej?

 Odpoveď je viac ako zrejmá.

Ak by ste však mali pochybnosti, porovnajme 2 "úplne rovnaké" fotografie. Ktorá vás osloví viac? U ktorej by ste skôr uvažovali o kúpe výrobku (ak by jeden a ten istý výrobok vyrobili a nafotili 2 odlišní výrobcovia).

Jeden a ten istý výrobok, avšak iný uhol záberu a pravdepodobnosť kliknutia na výrobok vpravo, hoci sú výrobky rovnaké, je mnohonásobne vyššia. A tak je to aj pri predaji vašich hand-made produktov.

Ak predávate na predajných portáloch, sociálnych sieťach či máte vlastné webové stránky, je FOTOGRAFIA prvým a často jediným PREDAJNÝM ARGUMENTOM. To je skrátka fakt. Ak nie sú vaše výrobky kvalitne a lákavo nafotené, odradíte zákazníkov už v prvých mikro-sekundách, hocijako kvalitné a cenovo výhodné by boli.

Je to ako keby ste išli okolo výkladu značkového butiku a tam by boli vystavené drahé veci v nevzhľadných či špinavých obaloch.  

Chápem vás, dobrý fotograf stojí peniaze a treba sa uňho objednať. A vám zatiaľ utekajú peniaze, ktoré by ste mohli zarobiť, ak by ste vaše výrobky dali na predajný portál.
A okrem toho, každý fotograf má svoj štýl a zameranie a nemusí zachytiť presne tú atmosféru, ktorú by mali vaše výrobky vyjadrovať.  

Viem, snažíte sa o čo najlepšie zachytenie vašich výrobkov. No ak vám nikto neporadí aspoň základy, nebudú  vaše výrobky lákať ku kúpe a ak bude konkurenčný výrobok hneď vedľa aspoň o niečo krajšie odfotený, prichádzate o zákazníka.

Toto sú najčastejšie chyby, ktorými hand-made tvorilky uberajú na kráse svojich výrobkov:

Rozmazané zábery, výrobky, ktoré splývajú s pozadím či záplava kvetín a všelijakých zbytočností rozhodne nie sú snímkami, ktoré by zaujali.

A ak si myslíte, že zákazník predsa kvalitu výrobku rozpozná, že si domyslí, ako výrobok v skutočnosti výrobne vyzerá, tak vás sklamem. Nielenže sa nebude snažiť rozpoznať kvalitu, on si váš výrobok vôbec nevšimne!!! 

A teraz si predstavte, aké by to bolo, ak by ste: 

✔️  vedeli kedykoľvek spraviť perfektné zábery všetkých vašich výrobkov
✔️  nemuseli utrácať nemalé peniaze za fotografa
✔️  vedeli nafotiť všetko len bežným mobilom a bez drahého vybavenia
✔️  nemuseli čakať, kým si na vás fotograf spraví čas

a sami by ste si vedeli spraviť takéto fotografie:

A predstavte si, že vďaka týmto záberom by sa zdvojnásobili alebo strojnásobili vaše tržby akoby mávnutím čarovného prútika.

Lebo presne toto sa udeje, ak budete vaše výrobky predávať tak, aby okamžite zaujali a vyvolali u zákazníka chuť kúpiť ich.

Viem, že fotografovanie nemusí byť vašou silnou stránkou a možno stratíte veľa času než aký-taký schopný záber spravíte. Jednoducho neviete ako na to, lebo vás to nikto neučil.

A za workshopy - profesionálne kurzy fotografovania zaplatíte nemalé peniaze. Okrem toho, workshopy trvajú deň-dva a potom nemáte väčšinou ani možnosť konzultácie, ani si oprášiť získané vedomosti. 

A úprimne, absolvovať kurz fotenia, kde sa učíte ako fotiť prírodu či portréty a potrebujete k tomu profesionálny fotoaparát a vybavenie, nie je asi tou úplne najlepšou investíciou, najmä ak každé euro radšej vložíte do materiálu. 

Čo keby ste absolvovali taký kurz, kde
✔️  si môžete lekcie zopakovať kedykoľvek budete potrebovať?
✔️  sa naučíte presne to, čo k foteniu hand-made potrebujete?
✔️  sa môžete sa kedykoľvek spýtať aj na otázky, ktoré prídu neskôr?
✔️  sa naučíte všetko tak, aby ste nemuseli investovať ani do fotoaparátu ani do profesionálneho vybavenia?

Ak vyrábate výrobky, ktoré sa vášmu okoliu páčia, no na internete ich neviete predať tak, ako by ste chceli alebo sa nepredávajú vôbec a cítite, že „by bolo treba s tými fotkami niečo spraviť“, pozývam vás do jedinečného on-line kurzu fotenia hand-made produktov, kde dostanete nielen moje know-how, ale aj skúsenosti expertov z oblasti fotografovania.  

A to všetko ušité priamo na mieru pre hand-made výrobky. Žiadne zložité odborné pojmy, ani fotenie portrétov či krajiniek.    

Spolu s profesionálnou fotografkou Martinou Fehérovou sme pre vás vytvorili ozaj jedinečný kurz fotenia hand-made produktov, na ktorom sa veľmi rýchlo naučíte:

✔️  robiť profesionálne zábery bežným mobilom, ktorý práve používate
✔️  spraviť si potrebné vybavenie len za pár centov (no s profesionálnym výsledným efektom)
✔️  ako robiť lákavé zábery hoci aj doma v kuchyni

Hodnota celého kurzu je 399,- eur

Ale pretože viem, že bez kvalitných fotografií sa vám budú vaše výrobky predávať ťažšie, chcem vás podporiť a tento kurz môžete teraz získať len za

399 199,- eur

POZOR - táto ponuka platí len do 8. 11. 2020.

Ste zvedaví, čo sa v jednotlivých lekciách dozviete? Pozrite sa.

1. lekcia: čo má fotografia vyjadrovať

Prvý a najdôležitejší krok je uvedomiť si, čo má naša fotografia vyjadrovať. Ak nebudeme mať jasný zámer, budú aj naše fotografie pôsobiť zmätene a vyvolávať neurčité, nemastné-neslané pocity. A neoslovia.

2. lekcia: výber vhodného podkladu a pozadia

Čistý, štruktúrovaný či vzorový podklad? Ako si pripraviť podklad tak, aby sa na fotografii netvorili tiene či iné rušivé prvky, ktoré odvádzajú pozornosť.

3. lekcia: kde fotiť

Je lepšie fotiť vonku, či vo vnútri? Kde mám fotiť, keď mám malý priestor?

4. lekcia: nasvietenie

Bez poriadneho osvetlenia sú fotografie ako bez života. Nevýrazné, mdlé a tmavé.

5. lekcia: uhly záberu

Správny uhol záberu je spolu s nasvietením podstatným faktorom, ktorý rozhodne, či sa váš výrobok predá alebo nepredá.

6. lekcia: dekorácie a aranžmá

Dekorácie sú práve tou esenciou, ktoré vyvolávajú v zákazníkovi dobré alebo negatívne pocity.

7. lekcia: fotobox

Fotobox môže byť veľmi dobrým pomocníkom a vyrobíte si ho za pár centov sami doma.

8. lekcia: ako fotiť problematické veci

Iná farba na fotografii ako v skutočnosti, lesklé plochy, oči ťahajúca ("prepálená") biela - to sú najčastejšie problémy pri fotení.

9. lekcia: chyby, na ktoré si treba dať pozor

Maličkosti, ktoré však radikálne znižujú záujem zákazníka o váš výrobok.

10. lekcia: technikálie

Zopár potrebných technických drobností.

A okrem toho získate tieto bonusy navyše:

 
👉  prístup do uzavretej skupiny na FB, kde dostanete odpovede na vaše otázky
👉  doživotný prístup k aktualizácií kurzov a k novým lekciám
👉  praktický e-book a checklist, vďaka ktorému pri fotení na nič nezabudnete

A čo hovoria na kurz jeho účastníci?

Tento kurz mi dal veľmi veľa. Často som sa stretávala s tým, že popri prihlásení sa na akciu, bolo treba pridať aj fotografie. Vic krát sa mi stalo, že moje fotografie proste neboli použiteľné, neboli dobré. Teraz už presne viem, čo a ako mám robiť pri fotení mojich výrobkov. Ešte by ma však potešil nápad, ako odfotiť čiapku, nákrčník či šál.
Petra Pleťa Gafelovávýroba košíkov z pedigu
Již několik let fotím různé předměty do aukcí pro opuštěné kočky. Některá fotka byla podařenější, některé zase velice nepodařené a většina byla průměrná - tak nějak bez chuti a bez zápachu 🙂. Cítila jsem, že by to chtělo se něco naučit o fotografování a proto jsem se přihlásila na online kurz fotografování hand made výrobků. S kurzem jsem byla velice spokojena. Dvě milé dámy nás provedly různými úskalími fotografie a ukázaly, jak fotit v domácích podmínkách s věcmi, které má každý doma. I na mých fotografiích výrobků bylo vidět, že se styl zlepšil, i když myslím, že se praxí a používáním pouček z kurzu bude zlepšovat i nadále a že se budu k jednotlivým lekcím ještě vracet.
Pavla HybskáVýroba hand-made produktov a milovníčka mačiek (výťažok z predaja hand-made ide na depozit opustených mačiek)
Ďakujem za šikovný kurz, ktorý sa zíde každej hand-made tvorilke, ktorá chce na profesionálnej úrovni fotiť, prezentovať svoje výrobky a pracovať so sociálnymi sieťami. V tomto kurze je všetko v kocke a je interaktíívny. Je vhodný pre všetkých začínajúcich hand-made podnikateľov ale aj pre tých skúsenejších, ktorí už predávajú svoje výrobky na predajných portáloch.
Ľubica Reháková Vajsoválektorka umeleckých kurzov pre hobby umelcov
Super děvčata! Při vašich videích mám pocit, že sedím s vámi a dívám se pod ruce. Škoda že tento kurz nevznikl o pár let dříve. Asi půl roku jsem zkoušela fotit šperky než jsem také přišla na to, že sluneční světlo je nejlepší. Moc děkuji za tip s difuzorem a návod na odrazku. Spousta zajímavých informací, ani je nestíhámvšechny zkoušet v praxi. Všem začínajícím tvořilkám doporučuji dát si záležet na fotkách.
Alice Bohačíkováautorka projektu: Vyrábíme svíčky doma

A teraz navyše - tipy na vianočné fotenie

 

Stále váhate a hovoríte si, že je to dosť peňazí? A keby ste mali investovať do niečoho, čo sa vám behom krátkej chvíle nielenže vráti, ale zarobí vám násobne viac peňazí ako doteraz, ako by ste sa na to pozerali? Lebo presne to je ono - investujete do získania znalostí, ktoré vám pomôžu vystreliť predaj vašich hand-made výrobkov do výšin.

Nešetrite na nesprávnom mieste. Tento kurz vám:
✔️  ušetrí peniaze za profesionálneho fotografa
✔️  ušetrí čas, ktorý by ste stratili čakaním na fotografa
✔️  si na seba "zarobí" behom krátkej doby, lebo sa
naučíte sami robiť také fotografie, ktoré budú vaše výrobky ozaj predávať.

Kurz fotenia hand-made produktov za 199,- eur

POZOR - táto ponuka platí len do 8. 11. 2020.

ZÁVEREČNÉ ZHRNUTIE, ČO V KURZE ZÍSKATE:

Naučíte sa robiť fotografie, ktoré predávajú:
✔️  mobilom, ktorý bežne používate
✔️  bez drahého profesionálneho vybavenia
✔️  doma, hoci aj v kuchyni

Bonusy navyše:
👉  prístup do uzavretej skupiny na FB, kde dostanete odpovede na vaše otázky
👉  doživotný prístup k aktualizácií kurzov a k novým lekciám
👉  praktický e-book a checklist, vďaka ktorému pri fotení na nič nezabudnete

TERAZ JE ČAS NA ROZHODNUTIE.
Naučte sa robiť fotografie, ktoré predávajú na prvý pohľad.

POZOR - táto ponuka platí len do 8. 11. 2020.